Свадебные салоны — четверг, 22 августа 2013-го

Сумские вышиванки

Просмотров: 5482
Доброго дня, шановні добродії! 
Для вас ми виготовимо вишиті чоловічі, жіночі та дитячі сорочки, жіночі та дитячі сукні, ексклюзивні весільні сукні, обрядові вбрання і всі необхідні аксесуари для створення гармонійного образу. Професіоналізм наших співробітників дозволяє втілювати будь-які ваші побажання.
Сумські вишиванки, фото: Олексій Целік +38050 9339057
Сумські вишиванки, фото: Олексій Целік +380509339057
Сумські вишиванки, фото: Олексій Целік +380509339057
Вишиванка - це не тільки символ українського народу, це красиво, стильно і самобутньо. Саме тому вишиванка стала атрибутом сучасного українця. Все частіше на вулицях українських міст можна зустріти юнаків і дівчат, чоловіків і жінок у вишиванках.
Тепер ви можете придбати якісні вироби з традиційною українською вишивкою, зроблені на Сумщині.
Для вас ми виготовимо вишиті чоловічі, жіночі та дитячі сорочки, жіночі та дитячі сукні, ексклюзивні весільні сукні, обрядові вбрання і всі необхідні аксесуари для створення гармонійного образу.
Також пропонуємо вашій увазі новий напрямок - корпоративна вишиванка. Це свіжий погляд на традиційну форму корпоративного одягу, можливість заявити про імідж компанії, підкреслити статус організації або установи креативним, нетрадиційним способом. Можливий варіант індивідуального підходу в розробці візерунка, підборі тканини та оформленні виробу.
Професіоналізм наших співробітників дозволяє втілювати будь-які ваші побажання.
Ми віримо в те, що ми робимо!
З повагою, засновник проекту, Валерій Масік. 
тел :+38(099) 434-2525   +38(067) 272-4733  +38(063) 291-4224

Яндекс.Метрика
twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru digg.com blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru google.com yandex.ru del.icio.us

Еще записи по теме

Оставьте комментарий!

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email.

(При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д.)grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question